Děj: Bella se po smrti své matky přestěhuje ke svému otci. I přes změnu prostředí ji stále trápí vzpomínky na minulost. V místní škole je jen pár lidí, se kterými se baví. Stejně jako ona je ve škole ještě několik nových studentů. Co se stane, když začne Bella pátrat po jejich tajemství? A dokáže někomu otevřít své srdce?

Stav: rozepsaná

Počet kapitol: neurči
to
Tak a je to tady. BLT je u konce. Doufám, že se vám tahle povídka líbila stejně jako mně. Omlouvám se za chyby a přeji vám šťastné a veselé Vánoce
32. Kapitola - Nový domov - obrázek

32. Kapitola - Nový domov - obrázek

A je tu nová kapitolka. Vlastně předposlední. Teď už zbývá jen epilog. Ten už mám sice taky napsaný, ale zdá se mi trochu divnej, takže ho nejspíš ještě trochu přepíšu, než ho sem přidám. Jinak, jistě jste si všimli, že SN stáli hóóóódně dlouho. Důvod byl ten, že jsem chtěla dopsat BLT, než se jim budu naplno věnovat. Takže jakmile přidám i epilog, můžete se těšit na jejich pkračování. Ať se líbí.
31.Kapitola - Novinky - obrázek

31.Kapitola - Novinky - obrázek

 Ahojda, moc se vám omlouvám lidičky, že to trvá tak dlouho, ale jak už jsem psala, škola je důležitější, proto budou kapitolky přibívat třeba jednou za měsíc, někdy víckrát někdy míňkrát, prostě podle toho jak to vyjde. Za to se omlouvám. Jinak děkuji za komentáře a omlouvám se za chyby, ať se líbí....

 30.Kapitola - Jeden omyl za druhým aneb řetězová reakce - obrázek

30.Kapitola - Jeden omyl za druhým aneb řetězová reakce - obrázek

Po dlouhé době je tu nová kapitolka. Pro tuhle odmlku mám jedinou omluvu - škola neboli gymnázium. Vím, že to není omluva, spousta z vás jistě chodí na SŠ nebo gympl, ale já si zatím jako vyjukaná prvanda zvykám na tu spoustu a spoustu učení a povinné četby - třeba nedávno jsem dočetla Bibli a teď čtu Odysseiu XD. Mno, ale co se dá dělat. Opravdu se budu snažit psát víc a častějc, ale jaksi krom víkendů není kdy, že jo. Mno nic, ke kapitolce. Nebudu, nechci si stěžovat, ale je taková, no posuďte sami. Taky se mi nelíbí ten konec, já bych ho ještě klidně přepsala, ale jak vidíte, z mých zamýšlených 20. Kapitol se stalo třicet a stále pokračujem a já bych se nerada dostala až ke stovce, i když vám by to asi tak nevadilo, což?
29. Kapitola - Veselé Vánoce a šťastný Nový rok - obrázek

29. Kapitola - Veselé Vánoce a šťastný Nový rok - obrázek

Ahojda a je tu nová kapitolka. Podle mě je naprosto příšerná a zároveň prodloužila povídku o dalších pár kapitol. Není opravená, mám toho moc, myslim ve škola, každej den se domu dostávám až skoro v šest, takže... Ať se líbí
28. Kapitola - Zašlapané sebeovládání - obrázek

28. Kapitola - Zašlapané sebeovládání - obrázek

Tak tady máte poslední prázdninovou kapitolku. Nevím, kolik jich ještě bude, ale abych pravdu řekla, tak to záleží na tom, jak rychle se s touto povídkou rozloučím. Jinak je neopravená, takže se omlouvám za chyby a ať se líbí.
27. Kapitola - Nová rodina - obrázek

27. Kapitola - Nová rodina - obrázek

Ahojda. Nová kapitolka je tu. Snad se bude líbit, i když je toková no divná.Omlouvám se za chyby, kterých je tam určitě hafo, ale což se dá dělat.
26. Kapitola - Charlie - obrázek

26. Kapitola - Charlie - obrázek

Ahojda... Tak a je tu nová kapitolka, tentokrát zase o něco kratší, ale je taky dýl, protože jsem se na jednom místě sekla a šlo to pak dost zthuha. Taky myslím, že je to na té kapitolce vidět, je taková, hm  divná. Jinak dávám vám sem i odkaz písničky, při které jsem to psala a myslím, že ten text se k téhle kapitolce docela hodí. Snad se bude líbit.
http://www.youtube.com/watch?v=1lljBSQdlvY
25.Kapitola - Ráno - obrázek

25.Kapitola - Ráno - obrázek

Tak a je tu nová kapitolka, tentokrát o něco kratší, ale snažila jsem se. Omlouvám se za chyby a snad se bude líbit.
24.Kapitola - Obřad a události po něm - obrázek

24.Kapitola - Obřad a události po něm - obrázek

POZOR!!!
Tahle kapitolka je s omezením 15+. Stejně mám takovej pocit, že to budete všichni ignorovat, ale snažila jsem se. Mno a jinak takovouhle scénu jsem psala poprvé, takže prosím o shovívavost.
Na postavy a místa v povídkách pocházejících z knih S. Meyerové a si nekladu žádná práva ani nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one