Melanie Daringová žije až do pěti let se svou matkou, děděčkem a později otčímem ve Skotku. Pak však přijíždí její otec a odváží svou dceru k sobě domů do Seerstonu – městečka v Kanadě. Ze začátku si myslí, že je vše v pořádku , ale pak zjišťuje, že velká část její nové rodiny je proti tomu, aby u nich žila. Po nezdárném útěku je poslána do internátní školy. Když se vrátí zpět, všichni očekávají sladkou princeznu, ale pravda je opačná. Z Melanie se stala silná dívka, která má svou hlavu a nebojí se použít pěstí, když je potřeba. Jenže brzy zjišťuje, že přes všechen svůj odpor, se bude muset podřídit, jestli nechce mít na svědomí smrt několika lidí. Dokáže být přes to všechno Melanie šťastná a najít si lásku? A proč je tak důležité, že je prvorozená?

 

Tak...po dlouhé débě jsem se konečně dokopala k tomu to sem přidat. No jo, je konec. Bvyla to dlouhá cesta. Hodně dlouhá. Takže děkuju všem, co vydrželi až do konce. Snad se vám povídka líbila.

P.S.: Jakmile dopíšu první kapitolku přidám sem předmluvu, prolog a shrnutí k nové povídce Anima veta.
Ahojda, kapitolka je o den později, ale prázdniny zatím jsou. Takže si my, kterým to zítra začíná, užijme poslední hodiny, vy, kteří jdete až za měsíc si to užijte. Děkuji za komentáře, omlouvám se za chyby.
Uff, co říct? Není to opravené, ale Hollis slíbila, že než to vystaví u sebe, koukne na to, takže kdo si potrpí na bezchybnost a nemůže vystát překlepy, tak tam. Kapitolku jsem psala po večerch ve dnech, kdy jsem se necítila úplně vyžvejklá. O víkendech se mluvit nedá, většinou jsem je netrávila celý červenec doma. Kdy přibude další?? nechci nic slibovat, takže až bude, bude XD. Ať se líbí, komentáře potěší a venování všem kteří vytrvali.
12. Nová přátelství a uzdravené srdce - obrázek

12. Nová přátelství a uzdravené srdce - obrázek

Ahojda, tak s menším zpožděním přidávám kapitolku. Nehci nic slibovat, ale možná bych přidala další víkend, uviím, jak to tenhle týdne půjde, ale zítra píšu poslední písemku, tak snad už to bude v poho. Ať se líbí, komentáře potěší.
Překvápko. Užijte si to, komentáře potěší
Vím, vím, že dlouho nic nepřibylo. Vyskotlo se několik problémů - nejprve osobních, pak technických a nakonec zdravotních. Ale teď už je to tady. Další kapitolku bych mohla přidat během Velikonoc, ale nic neslibuju. Komentáře potěší a děkuju všem, kteří vydrželi čekat.
1
Na postavy a místa v povídkách pocházejících z knih S. Meyerové a si nekladu žádná práva ani nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one