Děj: Angela žije se svou rodinou v Edmontonu. Má bratra a sestru, se kterou jsou dvojčata, ale jejich podobnost je asi tak velká, jako podobnost mezi dnem a nocí. Angela je podle matčiných slov černou ovcí rodiny, ale jí to nijak obzvlášť nevadí. v domě dál od města  v blízkosti lesa. Angela to tam miluje. Má tam svůj klid. Jednoho dne se však do volného domu vedle nich se má někdo nastěhovat. Angela se o nové sousedy moc nezajímá. Být to jen na ní, vůbec by se s nimi nestýkala. V tom ji však zabraňují jak její rodiče, tak sourozenci, kteří se s novými sousedy sblíží. Angela utíká do lesa, kde ráda běhá po skrytých pěšinkách, ale i fotí. Sem tam zajede do místních novin, kde se pro ni čas od času najde nějaká práce. Po prázdninách nastupuje do třetího ročníku a tak si láme hlavu s tím, co dál. Spásu nachází opět v šéfredaktorce, která ji poradí, ať se buď věnuje žurnalistice nebo kriminalistice. Co když však jednou Angela uvidí něco co neměla a vzpomene si na něco, co se stalo už hrozně dávno? A proč oni má jeden z nových spolužáků takový zájem?

Tak jsem zpět. Dneska jsem se do toho konečně pustila. Začala jsem pstá novou kapitolku a vylezl z toho epilog. Ale nezoufejte! Kdo čte povídky u hollis, ví, že jsem tam začala vystavovat novou povídku. Po uvážení jsem se rozhodla přesunovat jí i sem. Nebude sice o upírech, ale snad se bude líbit. No nic, tak tady to máte. Děkuji všem, kteří počkali. 
Jo, já tomu taky nevěřila, ale stalo se. Další kapitolka je tady. Příští bude z pohledu Mathewa.


PS: Jen jsem se chtěla zeptat, jestli to ještě někdo čte, nebo to píšu jen pro sebe a maximálně další dva lidi.

13. Kapitola - Únos - obrázek

13. Kapitola - Únos - obrázek

Ian znovu na scéně....
12. Kapitola - Varování - obrázek

12. Kapitola - Varování - obrázek

Po trochu delší době další kapitolka. Snad se bude líbit a omlouvám se za chyby.
11. Kapitola - Návrat - obrázek

11. Kapitola - Návrat - obrázek

Mno, snad to přežiju XD XD
10. Kapitola - Rozhovory - obrázek

10. Kapitola - Rozhovory - obrázek

Tak jsem zpět. Tahle kapitolka má 5 a půl stránky A4, což je taková omluva za to, že to trvalo tak dlouho. Jinak, uvědomuju si, že jistá část tam připomíná tak trochu otisk, ale došlo mi to, až když jsem to dopsala, a protože jsem něco takového měla vymyšleno už od začátku, nebudu to měnit. Jinak, omlouvám se za chyby a ať se líbí.
9. Kapitola - Řešení - obrázek

9. Kapitola - Řešení - obrázek

A je to tu. Kapitolka podle mě nic moc, ale omlouvá mě to, že jsem to psala pod vlivem ibalginu a antibiotik. Užijte si to a omlouvám se za chyby.
8. Kapitola - V zajetí strachu - obrázek

8. Kapitola - V zajetí strachu - obrázek

Trochu jsem si pospíšila a dopsala další kapitolku. Co o ní? No, doufám, že se vám bude líbit, a že mě za ten konec nezabijete....
7. Objev v lese a následující události - obrázek

7. Objev v lese a následující události - obrázek

Ahojda, plním svůj slib a přicházím s kapitolkou, která je o něco delší než ty předcházející. Když jsem ji dopsala, zdála se mi divná, taková mno uspěchaná, le jeda dobrá duše mi řekla, ať to hlavně nepřepisuju, protože jednou jsem to napsala, tak to asi napsaný má bejt. Mno nic, užijte si to, omlouvám se za chyby a vítám kritiku.
6. Pan Dokonalý a já - obrázek

6. Pan Dokonalý a já - obrázek

Ahojda, tak a jsem tu s novou kapitolkou. Sice není úplně podle mých představ - no jo, je tu jaro XD, ale jedna chytrá osoba mi poradila ať to neřešim, takže tu máte novou kapitolku. Tak snad se bude líbit.
1
Na postavy a místa v povídkách pocházejících z knih S. Meyerové a si nekladu žádná práva ani nárok.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one